O firmie

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe wyposażenie lokali gastronomicznych, zakładów przetwórstwa, restauracji, barów, food trucków oraz stołówek szkolnych.

Wyposażenie

Dostarczamy wyposażenie gastronomii do restauracji, obiektów hotelowych, małych lokali gastronomicznych, w tym food trucków, stołówek oraz zakładów przetwórstwa.


<   Pełna oferta   >

Projektowanie

Projektujemy lokale gastronomiczne tak aby kuchnia, pomieszczenia towarzyszące spełniały najwyższe wymagania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jak i ergonomii.


<   Pełna oferta   >

Serwis

Serwisujemy sprzęt gastronomiczny producentów, którzy współpracują z naszą firmą, aby maksymalnie skrócić czas naprawy wyposażenia lokali gastronomicznych.


<   Pełna oferta   >

Szkolenia

Szkolimy personel lokalu gastronomicznego, aby korzystał z zakupionego w naszej firmie sprzętu bezpiecznie oraz jak najbardziej efektywnie.


<   Pełna oferta   >

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie to czas realizacji szeregu projektów gastronomicznych i udanej współpracy z restauratorami, właścicielami obiektów na terenie całej Polski.

Rozpoczynamy współpracę z klientem już na etapie pomysłu – projektu, wspierając jego firmę w wyborze jak najbardziej efektywnych rozwiązań. Prowadzimy doradztwo, przygotowujemy projekty technologiczne oraz funkcjonalne zgodnie z zaleceniami Sanepidu oraz wymogami BHP.

Zamówiony w naszej firmie sprzęt gastronomiczny dostarczamy na miejsce własnym transportem. Montujemy wyposażenie restauracji, baru, stołówki czy zakładów przetwórstwa oraz prowadzimy kompleksowe szkolenie w zakresie obsługi.

Organizujemy prezentacje i pokazy praktycznego wykorzystania najnowszych urządzeń i technologii (np. piece konwekcyjno-parowe, zmywarki, ekspresy do kawy). Naszym klientom oferujemy bezpłatne szkolenia posprzedażowe prowadzone w ich obiektach gastronomicznych.

<   zobacz realizacje   >

Nasz oferta obejmuje:

  • kuchenne urządzenia grzewcze – elektryczne i gazowe: kuchnie, frytownice, piekarniki, patelnie, taborety, kotły warzelne rożna, gyrosy, piece konwekcyjno-parowe;
  • piece do pizzy, podgrzewacze, bemary;
  • profesjonalne zmywarki do szkła, naczyń, dla gastronomii, cukierni i piekarni;
  • urządzenia chłodnicze i mroźnicze – lodówki, zamrażarki, lady wydawcze, kostkarki;
  • meble kuchenne ze stali nierdzewnej, blaty robocze, zlewozmywaki, szafy, regały;
  • akcesoria i osprzęt kuchenny – maszynki do mięsa i warzyw, obieraczki, krajalnice, roboty, miksery, naczynia, zastawy, sztućce, szkło parowe i restauracyjne;
  • ekspresy do kawy, młynki, miksery, zaparzacze, automaty do lodów i bitej śmietany;
  • okapy i systemy wentylacji;
  • płyny myjące, nabłyszczające, systemy dozujące do zmywarek;
  • młynki odpadów organicznych, stacje uzdatniania wody.
<   zobacz produkty   >

Wszystkie nowe urządzenia będące w naszej ofercie objęte są gwarancją. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Zaopatrujemy naszych klientów w materiały eksploatacyjne – chemię do urządzeń, w tym również środki utrzymania higieny.

+48 41 361 12 31 Zadzwoń do nas